گوساله آنگوس محبوب ترین نژاد گاو در جهان است. جامعه ای از دامداران برای اولین بار گله های این نژاد را در سال 1862 ثبت کردند و حیوانات خود را به دو گروه گاوهای بلک آنگوس و گاوهای آنگوس قرمز به عنوان دو نژاد جداگانه تقسیم کردند. گوشت بلک آنگوس طعم بی نظیری دارد و آن را به یکی از آبدارترین و لطیف ترین انواع گوشت گوساله در جهان تبدیل کرده است. 

امروزه، اغلب شرکت‌ها و کشتارگاه‌های بزرگ و مدرن دنیا این نژاد محبوب را پرورش می‌دهند . همچنین شرکت میراتورگ با 450000 راس گوساله آنگوس، دارای بزرگترین گله آنگوس در جهان است. این شرکت به منظور راه اندازی مزرعه‌های خود، بهترین نمونه های این نژاد را از ایالات متحده آمریکا و استرالیا خریداری و وارد کرده است. کنترل کامل بر روی هر حیوان در طول چرخه زندگی خود، میراتورگ را قادر می سازد تا تنها بهترین گاو نر را برای گله مولد خود انتخاب کند تا پایه ژنتیکی گله را تقویت کند.

شرکت نت میت نماینده خاورمیانه شرکت میراتورگ در نظر دارد برای اولين بار در ایران اقدام به واردات گوشت گوساله نر جوان از نژاد آنگوس (ANGUS) نمايد، لذا به شرح ذيل قيمت پيشنهادی بصورت تحويل در محل ارائه می‌گردد.  لازم به ذكر است گوشت مزبور جزو گوشت‌های لوكس و با كيفيت عالی و محصول كشور روسيه می‌باشد، كشتارگاه مزبور توسط دامپزشكي تاييد گرديده و بر اساس موازين شرعی مطابق قوانين كشور جمهوری اسلامی ايران توليد می‌گردد.

نام قطعه برند قیمت (کیلو / ریال)
فیله بدون نخ Beef. Black Angus ١٧،٨٠٠،٠٠٠
فیله با نخ Beef. Black Angus ١٥،٧٠٠،٠٠٠
ریب آی تمیز شده Beef. Black Angus ١٣،٩٠٠،٠٠٠
ریب آی تمیز نشده Beef. Black Angus ١٣،١٠٠،٠٠٠
تاپ ساید Beef. Black Angus ٥،٣٠٠،٠٠٠
سینه Beef. Black Angus ٥،٢٠٠،٠٠٠
گردن Beef. Black Angus ٤،٠٠٠،٠٠٠

بافت چربی بصورت همگن در كل گوشت وجود دارد كه بعنوان ويژگی منحصر به فرد اين نژاد می‌باشد، طعم و مزه اين گوشت بسيار متفاوت و لذيذ می‌باشد كه سرآشپزهای حرفه‌ای به اين موضوع كاملا واقف می‌باشند.